Online bestedingen VS schieten omhoog!

We lazen met verbazing een artikel in Emerce over de enorme groei van online bestedingen tijdens de feestdagen in de VS.

Wellicht is dit mede veroorzaakt door de Corona ontwikkelingen? Men verwacht uit te komen op 38,21 miljard dollar. Dit is een schatting van Digital Commerce 360. Mocht dit bedrag worden gehaald dan zou het bijna 35 procent meer zijn dan de 28,3 miljard van vorig jaar. Het betekent ook dat van elke 3 dollar 1 dollar aan online bestellingen wordt besteed.

Lees het artikel van Emerce voor meer informatie over de online bestedingen in de VS tijdens de feestdagen en de verhouding ten opzichte van fysieke winkels!

Ook interessant:

Blog
Remco Roos

Wat zijn Dynamische Advertenties?

Dynamische advertenties zijn een vorm van online reclame waarbij de inhoud van de advertentie automatisch wordt aangepast aan de individuele gebruiker. Dit gebeurt op basis van gedrag, interesses of zelfs eerder bekeken producten.

Lees Meer »